כמה עולה להחליף צילינדר?

אבד לכם המפתח הישן או שחלילה עברתם פריצה? ניכר כי תהליך החלפת צילינדר בדלת ביתכם הוא תהליך פשוט ביחס לשאר. שכן הדבר אשר משפיע על עלויות השירות הוא למעשה עלות הצילינדר אותו בחרתם להתקין. כך שלמעשה מחיר החלפת צילינדר יחסית פשוט יעלה לכם בסביבות ה-300 שקלים, אך מנגד, החלפת צילינדר איכותי יותר אשר משוכלל עם כרטיס שכפול עשוי להגיע עד ל-700 שקלים. ניכר כי תמיד יהיו מקרים אשר ידרשו מאיתנו להחליף את צילינדר הבית – לכן חשוב כי נדע מהן העלויות ומהם הדגשים החשובים שצריך להתייחס אליהם טרם פנייתנו למנעולן מוסמך. מתי דרוש למעשה מנגנון ולא צילינדר? איזה צילינדר עדיף וכדאי להתקין? מה ההבדל בין הסוגים השונים והמשתנים של הצילינדרים בשוק? במאמר הבא נעשה סדר ונענה על הכל.

עלויות החלפת צילינדר

כאמור, תהליך החלפת הצילינדר הוא תהליך פשוט ולא מורכב מדי עבור אנשי המקצוע המנוסים, אי לכך מחיר השירות יהיה על פי עלות הביקור של המנעולן, לא חשוב מה סוג הדלת ומהי הסיבה להחלפת הצילינדר. פרמטר נוסף אשר משפיע באופן ישיר על מחיר שירות החלפת הצילינדר הוא מחיר הצילינידר שאותו תבחרו להתקין בדלת שלכם. כיום קיים מגוון רחב של צילינדרים אשר מגיעים ברמות שונות ומשתנות של איכויות הנקבעות על פי טיבם של חומרי הגלם מהם עשוי, חשוב לציין כי ככל שהצילינדר למעשה משוכלל יותר תהליך הפריצה שלו נעשה מסובך יותר בהתאם ועל כן גם המחיר הוא בהתאם.

הבדלים בעלויות ההחלפה בין דלתות פנים לדלתות כניסה

כפי שצויין תחילה, מחיר תהליך החלפת הצילינדר מושפע מסוג הצילינדר ולא מסוג הדלת, כך שניכר כי במידה ותרכשו אותו צילינדר תשלמו מחיר זהה עבור התהליך הן בדלת כניסה והן בדלת פנים. נוסף על האמור, במרבית המקרים בחירת הצילינדר תעשה באופן שונה עקב תלות בסוג הדלת, ובהתאם לזאת גם המחיר ישתנה.

דלתות כניסה – רשימת הצילינדרים המובילים ביותר במדינת ישראל מתחלקים למספר רמות, והשאלה כאן היא מהי מידת ההשקעה הכספית אשר אתם מעוניינים להשקיע בהחלפת הצילינדר שלכם. ברמה הפשוטה והבסיסית ביותר תוכלו לפגוש בצילינדר הרגיל של רב בריח, שכן נחשב לאחד הצילינדרים האיכותיים. רמה מעל הצילינדר של רב בריח נמצא מולטילוק אינטראקטיב ורב בריח לוקסוס, צילינדרים ברמות האיכות הגבוהות ביותר אשר מגיעים יחד עם כרטיס שכפול אישי, דבר אשר מקשה באופן קיצוני על האפשר לשכפל את המפתח. צילינדר משוכלל יותר מהצילינדרים המדוברים יהיה צילינדר "MT5", בעל ייחודיות המקנה לו הגנה מפני פריצה מקצועית אשר דוגלת בשימוש בציוד שלא משאיר שום סימנים על הדלת וקורה בשקט מופתי.

• דלתות פנים – מאחר והרוב המוחלט של המנעולים בדלתות הפנים השונות אינם מיועדים להגנה מפני פריצות גנבים, ניכר כי אין כל טעם בהשקעה בצילינדר משוכלל כזה או אחר מאחר והצילינדר הפשוט והבסיסי, אשר מסופר על ידי מגוון רחב של חברות מהתעשייה, עשוי להספיק ולבצע את העבודה במידה הדרושה.
קרא עוד...  איך ללמוד קידום אתרים?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן