איך להכין חישוק כדורסל בעצמך?

חישוק כדורסל פשוט עשה זאת בעצמך יכול להיות עשוי משלושה חומרים פשוטים. מתלה חוט, קרטון שטוח גדול וסרט. דבק או מסקנטייפ יעבדו הכי טוב, אבל אתה יכול להשתמש בכל מה שיש לך בהישג יד. מחרוזת או שניים שימושיים גם למחרוזת השפה, ושרבוטים בעפרונות לרשת. לאחר שסיימתם את החישוק, תוכלו להשתמש בו כדי לתרגל זריקות בחניה.

מתלה חוט עבה הוא האפשרות הטובה ביותר עבור חישוק גדול יותר. גם חתיכת קרטון מאריזה ממוחזרת טובה למטרה זו. לאחר מכן, כופפו את מתלה החוט למעגל עם צבת. הקפד להשתמש בדבק טוב וודא שהוא מאובטח. אם זה קשה מדי לביצוע, השתמש בנייר דבק. בעזרת הפלייר מסובבים את מתלה החוט כך שייצור עיגול מושלם. מניחים עליה את הסל ורשת.

כדי לבנות את החישוק, תזדקק למתלה חוט עבה, שעוביו יהיה בערך חצי סנטימטר. חתיכת קרטון צריכה להיות בעובי של לפחות חצי סנטימטר. בעזרת פלייר, כופפו את מתלה החוט למעגל מושלם. אם מתלה החוט עבה מדי, תצטרך לחתוך אותו לעיגול קטן יותר. הלוח האחורי צריך להיות פרופורציונלי לחישוק. אם אינך בטוח במידות המדויקות, תוכל לסמן את הלוח האחורי באמצעות טוש או צבע.

לאחר מדידת האזור שבו ברצונך למקם את החישוק, תצטרך לחתוך מלבן של קרטון. לאחר מכן, תצטרך לחבר את הקרטון לקיר או לדלת. לאחר מכן תוכל לתלות את מתלה החוט והחישוק באמצעות בורג. הקפד להשתמש בבורג יציב. לאחר שסיימתם להרכיב את הלוח האחורי והחישוק, אתם מוכנים לשחק.

דרך מצוינת נוספת לבנות חישוק כדורסל זול היא למחזר משטח ישן. לאחר מכן, אתה יכול לשייף אותו ולצבוע אותו באותו צבע כמו שפת הכדורסל. אתה יכול אפילו לעשות חישוק עשה זאת בעצמך ממשטח עץ, ואחד מעץ יכול להיות מחובר לדלת. עם זאת, זה לא מומלץ לשימוש פנימי. אם אינך בטוח בגודל המדויק, אז אתה תמיד יכול להשתמש באחד מעץ במקום.

קרא עוד...  קידום אתרי מתכונים - רעב לא מוסבר להתקדם

לאחר מכן, עליך לבחור לוח אחורי מתאים. ודא שללוח הגב יש את הגודל המתאים, והוא בגובה שלא ייפגע מכדורים בגובה גבוה. בהתאם למידות הלוח האחורי, ייתכן שעדיף להשתמש במתכת עבה ועמידה יותר. זה גם יקל על התלייה על דלת מוסך או עץ. לאחר מכן, אתה יכול לחבר את החישוק באמצעות שני מוטות.

כאשר אתה מוכן להתקין חישוק כדורסל, עליך לבחור לוח גב שיכול לעמוד במשקל של כדורסל. באופן מסורתי, חישוקי כדורסל הם אדומים, אבל אתה יכול להתנסות עם עיצובים שונים. שימוש בזכוכית שקופה כלוח האחורי יעזור לך להיות יותר יצירתי. לחלופין, אתה יכול להשתמש בלוח אחורי מעץ. לאחר התקנת החישוק, אתה יכול לקשט אותו על ידי חוט אותו, הוספת רשת או פיתול סרט ללוח האחורי.

אתה יכול גם לעשות חישוק כדורסל מצמיג. תצטרך חתיכת מתכת גדולה ושטוחה לחישוק, ומוט לתלות אותו. צמיג הוא בחירה מצוינת עבור סוג זה של חישוקי כדורסל עשה זאת בעצמך מכיוון שהוא רב תכליתי וחזק. מוט יציב יאפשר לך גם לאחסן ולשנע אותו בקלות. אתה יכול אפילו להשתמש בו למשחק אימון!

בעת בניית חישוק כדורסל עשה זאת בעצמך, הקפד לבחור את החומר המתאים למוט ולחישוק. חתיכת מתכת עבה יותר תתמוך בכדורים כבדים יותר, אך היא עדיין צריכה להיות קלה מספיק להובלה קלה. אתה צריך גם לשקול כמה מקום חישוק הכדורסל שלך עשה זאת בעצמך יזדקק. בדרך כלל, חישוק טוב ידרוש לפחות 12 מטרים רבועים של שטח. אם הוא גדול מדי, כדאי לשקול לקנות אחד גדול וחזק יותר.

כדי ליצור חישוק כדורסל מקורה פשוט, תצטרך מתלה חוט עבה. גודל הלוח האחורי צריך להיות פרופורציונלי לגודל החישוק. כדאי שיהיה לך גם לוח אחורי ברוחב 18 אינץ'. לבסוף, חתיכת קרטון עבה תהיה הלוח האחורי של חישוק הכדורסל שלך בעצמך. אם אין לך לוח אחורי, אתה יכול לעשות אחד עם חוט דו צדדי או וו חוט דו צדדי. הוספת צבע ללוח האחורי תגרום לו להיראות מקצועי יותר.

קרא עוד...  מדריך משכנתא - כל מה שאתם צריכים לדעת בקצרה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן