איך לבחור פסנתר?

אז, סוף סוף החלטת לקנות פסנתר. בין אם אתה תלמיד חדש שלומד לנגן על פסנתר או שאתה מתאמן במשך שנים, יכול להיות קשה להחליט איזה סוג פסנתר מתאים ביותר לצרכים ולאורח החיים שלך. עד כמה איכות הסאונד חשובה לך? היכן תציבו את הפסנתר בביתכם? כמה מקום יש לך? כמה תצטרך להוציא כדי לקנות פסנתר טוב? ומי החנות הטובה ביותר בישראל לקניית פסנתר עומד ופסנתר כנף? מה הפסנתר הטוב ביותר עבורך ועבור המשפחה שלי? אלו כמה שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך בעת בחירת הפסנתר שלך.

מחויבות ללימוד פסנתר

כולנו פועלים לפי דחף, זהו היצר הרע! עם זאת, כאשר הדחף הזה הוא ללמוד כלי חדש, ההחלטה ללמוד פסנתר היא לא החלטה שיש להקל בה ראש. אתה לא יכול פשוט להיכנס לחנות, לרכוש את הפסנתר הראשון שנראה לך מושך וזהו. בחירת הפסנתר הטוב ביותר עבורך עשויה לדרוש איסוף מידע רב לפני שתוכל לקבל החלטה. אם אתם צריכים את הדחיפה הנוספת לרכישת פסנתר, שקול זאת: לימוד נגינה בפסנתר או כל כלי נגינה עוזר לביטוי עצמי, בניית ביטחון, פתרון בעיות יצירתי ושיפור הריכוז, המיקוד, תיאום עין יד, זיכרון ויכולת קריאה .

מחיר הפסנתרים

דגמי הפסנתר משתנים מאוד במחיר. מציאת טווח מחירים שנוח לכם הוא היבט חשוב ברכישת פסנתר. החדשות הטובות למי שמחויב ללמוד הן שהמחירים מעולם לא היו נמוכים יותר. בעבר, רק אמידים מאוד יכלו להרשות לעצמם לרכוש פסנתר. בשנת 1950 פסנתר אנכי חדש של בולדווין נמכר פי 5-6 מההכנסה החודשית הממוצעת של משק הבית ופסנתר כנף פי 12 מההכנסה החודשית הממוצעת. עכשיו, אתה נכנס לחנות ומוציא רק 5000-20000 ש"ח עבור פסנתר משומש טוב. זו טיפה בים בהשוואה למה שהם נהגו לשלם עבורו!

קרא עוד...  6 דרכים להעשיר את התוכן שלכם באתר

מקום עבור הפסנתר שלך

כשאתה קונה פסנתר, אפשר להבין שאתה עלול להתאהב בפסנתר כנף יפהפה של סטיינווי, אבל בואו ניקח בחשבון את החלל שיש לכם בבית! פסנתר שמשתלב היטב בבית שלך הוא חלק חשוב בכדי להיות מרוצים מהרכישה שלך לאורך זמן. אם הפסנתר שלך תופס יותר מדי מקום, אתה עלול להתרגז מכך שהוא תמיד עומד בדרך ואפילו הוא יהפוך למטרד. אם הפסנתר שתבחר קטן ממה שהוא צריך להיות, ייתכן שלא תקבל את העושר בצליל שאתה רוצה. אתה צריך למפות את החלל עבור הפסנתר שלך על ידי הנחת מכשיר שמע (רמקולים וכו') על הרצפה במקום שאמור להיות הפסנתר. מדוד את המידות שלו ותראה אם הוא מתאים.

סוגי פסנתרים

בין אם אתה רוצה פסנתר אקוסטי או פסנתר דיגיטלי, יש הרבה דגמים לבחירה. קחו בחשבון את רמת המחויבות שלכם לנגינה, טווח המחירים וכמות השטח שיש לכם. כך תוכלו למצוא איזה סוג פסנתר יתאים לסגנון החיים שלכם.

פסנתרים עומדים

רוב הפסנתרים העומדים נעים על רוחב של 2 מטרים, בעומק חצי מטר, וגובהם יכול לעמוד בין מטר ל2 מטר. פסנתר עומד, בדיוק כמו כל הפסנתרים, תלוי בגודלו לאיכות הצליל. פסנתר גדול יותר מאפשר לוח תהודה גדול יותר ומיתרים ארוכים יותר, היוצרים צליל עמוק ועשיר יותר.

פסנתר כנף

אם אתה חושב שפסנתר כנף מתאים יותר לסגנון שלך, אז אתה צריך לפחות שטח של חמישה מטרים רבועים עבור פסנתר כנף קטן. כל פסנתרי הכנף הם ברוחב של כ2 מטר, זהו הרוחב הנדרש כדי שיהיה מקום לכל ל-88 קלידים ברציפות.

בחנויות הפסנתרים השונות יהיה ניתן לקבל ייעוץ איזה פסנתר מתאים לכם וכמובן לבנות תוכנית תשלומים נוחה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דילוג לתוכן