תפילין לבר מצווה - סטים מושלמים לבר מצווה

תפילין לבר מצווה

ילדכם מתקרב לגיל מצוות גיל 13, ואתם שמחים ומתרגשים לקראת הבר מצווה, שילדכם נכנס לעול תורה ומצוות, אחד מהדברים הכי חשובים, בבר מצווה הוא "התפילין", שאתם רואים את בנכם האהוב מניח תפילין בפעם הראשונה בחייו, זה אחד מהמצוות שיהודים מסרו נפשם על הנחת תפילין במשך כל הדורות. וכמובן שמצוות הנחת תפילין מהווה ציון דרך והתחלה חדשה בחייו של כל יהודי, התפילין מבטא את המעבר של ילדכם מילדות לבגרות, ובחירתו בדרך התורה והמצוות.

מה חשוב לרכוש כשקונים תפילין לבר מצווה?

לפני הבר מצווה אנו נזמין תפילין לבננו היקר, כמובן שנזמין תפילין מהודרות עם הכשר, כמובן שברוך השם בכל מקום בארץ אפשר לקנות תפילין מהודרות במחיר טוב, וקונים את כל הסט ערכת תפילין, הערכה כוללת את כל התשמיש קדושה שילדכם צריך לגיל מצוות. הסט כולל תפילין מעור בהמה גסה או דקה לפי בחירתכם, (אגב מעור בהמה גסה, הוא יותר איכותי ויותר מהודר). וכן נרתיק לתפילין אם אפשרות לרקום את השם על גבי הנרתיק, וכן סידור תפילה, וכן טלית ונרתיק לתפילין לנוהגים בני עדות ארצות ספרד. וכן כדאי לכם להוסיף כיפות וציציות לחתן ואביו והאורחים.

סט התפילין מהווה משמעות מיוחדת עבור ילדכם ומלווה אותו שנים רבות, מהשלב הבר מצווה ולמשך כל ימי חייו.

סוגי תפילין לבר מצווה

סוגי התפילין לבר המצווה, משתנים בהתאם לאיכותו ולהידורו, נפרט לכם פירוט על סוגי התפילין השונות במחירם ובאיכותם והכי חשוב בהידורם:

  • סט תפילין דקות: סט תפילין שבתי התפילין עשויות מעור בהמה דקה.
  • סט תפילין פשוטים מהודרות: תפילין מעור בהמה דקה הבנויים במקשה אחת, צורת הריבוע המושלמת והאחידה ללא הפרדה לחתיכות, נוצרת בתהליכים מיוחדים ובעלת עמידות גבוהה
  • סט תפילין גסות: סט שבו בתפילין עשויות מעור בהמה גסה.
  • סט התפילין המהודר והאיכותי ביותר: מדובר על בתי תפילין העשויות מחתיכה אחת, שכבת עור עבה 3-4 מ"מ, ייצורן נמשך זמן רב וממושך וכולל השרייה בחומרים לריכוכו ולשימורו של עור בתי התפילין. כיפופו למקשה אחת מתבצעת במכונות מיוחדות. מאחר וסט התפילין מעור בהמה גסה הוא המהודר והאיכותי ביותר, מחירו גבוה יותר מתפילין הנעשות מעור בהמה דקה, אבל ההשקעה בו שווה כי הוא מהודר יותר ואיכותי יותר ואורך חייו של התפילין מעור הבהמה גסה הוא ארוך וכן הוא בעל עמידות גבוהה.

תפילין לבר המצווה מותאמים לכל נער בר מצווה באופן אישי ומיוצרים באהבה גדולה. בכדי להפוך את התפילין של הבר מצווה לאישי, ניתן להוסיף לו גם כיסויים תואמים לטלית ולתפילין עם אפשרות לרקום על זה את שם החתן הבר מצווה, שזה הופך את הערכה למיוחדת אף יותר ומקנה עבורו תחושה שאכן התפילין הוכנו במיוחד בעבורו. ובנוסף, ניתן להוסיף לערכת התפילין, כיסויים שונים כדוגמת תפידנית, קופסה לתפילין מכסף או מזהב, וכן רצועות שחורות שגם הצד התחתון של הרצועה צבועה בשחור, בנוסף לצד העליון שצבוע בשחור.

לפני רכישת התפילין לבר המצווה

לפני שתרכשו את סט התפילין, חשוב מאד לבדוק את סוג התפילין אותו אתם רוכשים, ומה כשרות התפילין, וכן איכות התפילין, והאם המחיר כולל דברים נוספים כגון כיסוי לתפילין, או טלית, או סידור.

מתכוננים לבר המצווה

לאחר שהחלטתם לרכוש סט תפילין, לבר מצווה, תוכלו לתאם עם הסופר, בעת הכנסת הפרשיות לבתי התפילין, וכן תוכלו לבקר במקום הייצור של התפילין, כמובן אם אתם קונים ממקום שמייצרים, ולא מסוכנים. ותוכלו לראות את הסופר הסת"ם כותב את פרשיות התפילין, וכן לכל תהליך הייצור של בתי התפילין מתחילתו לסופו, וכן להכנסת הפרשיות לבתי התפילין. יישנם מצגות יפות המציגות את כל תהליך הייצור התפילין

לנו חשוב שתעשו את הבחירות הנכונות, רגע לפני שבנכם מגיע לגיל 13 לגיל הבר מצווה, נשמח להתאים עבורכם מגוון סטים של תפילין וטליתות, כפי רצונכם והזמנתכם, וכן לספק את השירות המקצועי, האיכותי והמהיר ביותר עבור זה.

בשמחות!

לא נמצאו מוצרים התואמים את בחירתך.