מבצע!

סידור קול אליהו / יעקב עפ"י פסקי הרב מרדכי אליהו

(חוות דעת לקוח 1)

35.00 25.00

סידור קול אליהו נערך על פי סדר נוסח התפילה המובא בספרי האר"י הקדוש, עם תוספות מספר "לשון חכמים" של עטרת ראשנו רבי יוסף חיים מבאגדד בעל הספר "בן איש חי". הסידור כולל הלכות רבות בנוגע לכמעט כל חלק ולחלק בתפילה. ההלכות המובאות בסידור ממקורות שונים – בניהם: מרן רבי יוסף קארו (שולחן ערוך), האר"י הקדוש (בעיקר משער הכוונות), רבי יוסף חיים (בעל בן איש חי) וכמובן מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל. את הסידור ערכו על פי הסידור קול יעקב ולאחר עריכות רבות של הרב שמואל אליהו והגהות של הרב יהודה כהן, הרב גבריאל ביטון והרב דוד פתחי הסידור יצא לאור במהדורות רבות.

הסידור מדויק מאוד – על כמויות ניתן לקבל הנחות גדולות.

תיאור

נוסח התפילה בסידור

סידור קול אליהו נערך על פי סדר נוסח התפילה המובא בספרי האר"י הקדוש, עם תוספות מספר "לשון חכמים" של עטרת ראשנו רבי יוסף חיים מבאגדד בעל הספר "בן איש חי". הסידור כולל הלכות רבות בנוגע לכמעט כל חלק ולחלק בתפילה. ההלכות המובאות בסידור ממקורות שונים – בניהם: מרן רבי יוסף קארו (שולחן ערוך), האר"י הקדוש (בעיקר משער הכוונות), רבי יוסף חיים (בעל בן איש חי) וכמובן מרן הרב מרדכי אליהו זצ"ל.

מי ערך את הסידור

את הסידור ערכו על פי הסידור קול יעקב ולאחר עריכות רבות של הרב שמואל אליהו והגהות של הרב יהודה כהן, הרב גבריאל ביטון והרב דוד פתחי הסידור יצא לאור במהדורות רבות.

ניתן להשיג אצלנו את הסידור בצבע לבן, חום וכחול כהה. – על כמויות ניתן לקבל הנחות גדולות.

כמו כן הסידור מגיע בשני גדלים – גדול וקטן (גודל כיס). במידה ואתם קונים מחו"ל ניתן לקבל את סידור קול יעקב / אליהו עם משלוח חינם בלינק

1 ביקורת עבור סידור קול אליהו / יעקב עפ"י פסקי הרב מרדכי אליהו

  1. x4seuredrEH

    אני משתמש בסידור בכל יום, הסידור מדויק עם הלכות מפורטות, בנוסף מרן הרב מביא המון מנהגים יפים ותפילות נוספות – אני נהנה בכל יום.

הוסף חוות דעת

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *