ש"ס עוז והדר [חתנים/רגיל/בינוני/פנינים/שולחני/כיס ועוד]

המלאי אזל

ש"ס בפורמט פנינים – מהדורת פאר מכילה את כל המפרשים שבש"ס הרגיל בהדפסה על נייר משובח תוצרת חו"ל, גודלו נבחר בקפידה מרובה תוך שימת דגש על נוחות הלימוד בו. 26 ס"מ. פורמט 'ותלמודו בידו' – 20 כרכי 'תלמוד בבלי', ללא כל המפרשים בכריכה קשה ובפורמט נוח לנשיאה. כריכה קשה 22 ס"מ. 'ש"ס 'ובלכתך בדרך' – מסכתות הש"ס בקונטרסים נוחים ובהדפסה מרהיבה, הידור מיוחד במצוות 'ובלכתך בדרך'. כריכה רכה 24 ס"מ. 'ש"ס עיון' – שמונה כרכים, במארז מהודר, מותאם במיוחד לשולחנם של בחורי הישיבות ואברכי הכוללים. 8 כרכים.

מהדורה זו של התלמוד בבלי, מצטרפת למשפחת השסי"ם המהודרת והמשובחת מבית היוצר הגדול 'עוז והדר', אשר כל גדולי ישראל סמכו ידיהם עליו, ואף מתענגים בו תדיר בעת לימודם. הש"ס אשר נהפך בשנים האחרונות לש"ס המקובל על כלל ישראל, מקטון ועד גדול, ואשר כל בני הישיבות הוגים בו תדיר.

This product is currently out of stock and unavailable.


ש"ס בפורמט פנינים – מהדורת פאר מכילה את כל המפרשים שבש"ס הרגיל בהדפסה על נייר משובח תוצרת חו"ל, גודלו נבחר בקפידה מרובה תוך שימת דגש על נוחות הלימוד בו. 26 ס"מ

פורמט 'ותלמודו בידו' – 20 כרכי 'תלמוד בבלי', ללא כל המפרשים בכריכה קשה ובפורמט נוח לנשיאה. כריכה קשה 22 ס"מ.

'ש"ס 'ובלכתך בדרך' – מסכתות הש"ס בקונטרסים נוחים ובהדפסה מרהיבה, הידור מיוחד במצוות 'ובלכתך בדרך'. כריכה רכה 24 ס"מ.

'ש"ס עיון' – שמונה כרכים, במארז מהודר, מותאם במיוחד לשולחנם של בחורי הישיבות ואברכי הכוללים. 8 כרכים

מהדורה זו של התלמוד בבלי, מצטרפת למשפחת השסי"ם המהודרת והמשובחת מבית היוצר הגדול 'עוז והדר', אשר כל גדולי ישראל סמכו ידיהם עליו, ואף מתענגים בו תדיר בעת לימודם. הש"ס אשר נהפך בשנים האחרונות לש"ס המקובל על כלל ישראל, מקטון ועד גדול, ואשר כל בני הישיבות הוגים בו תדיר.

ש"ס 'עוז והדר' נערך בעמל רב וביגיעה מאומצת של צוותות תלמידי חכמים מופלגים במשך למעלה מעשרים שנה, כשהוא מנופה מכל שגיאה, שיבוש או טעות דפוס. כמו כן נוספו בש"ס זה אלפי קטעים ושורות מדפוסים ישנים ומכתבי יד, עשרות חיבורים והגהות מגדולי האחרונים, ומאות אלפי ציונים ומראי מקומות בגמרא ובמפרשיה.

לטובת הלומדים, הוכנסו בש"ס מאות שיפורים ומעלות, כגון ההדרת חידושי המהרש"א המובאים בהדפסה מאירת עיניים, כשהם ערוכים לפני הלומד על גבי יריעת גיליון אחת. לראשונה אף נערך הרי"ף ונושאי כליו בתיקון מאות אלפי טעויות, וחידושי המהר"ם מלובלין מחולקים לשני טורים כדי להקל על הלומדים. במהדורה המורחבת, נוספו בעריכה מחודשת ומדוקדקת, ספר 'הערוך' לרבינו נתן לפי סדר הדף בתוספת הערות רבות מגדולי ישראל, 'עין משפט' השלם הכולל את כל דברי הרמב"ם והשו"ע, וכן נערכו כל ספרי רבותינו בעלי התוספות [הרי"ד, רבינו פרץ והרא"ש] עם הגהות והוספות מגדולי ישראל. עליהם נוספו אלפי הגהות והארות מגדולי האחרונים, ותיקונים שנשמטו מש"ס וילנא, והכל בעריכה אמיתית ומדויקת ע"פ דפוסים ראשונים וכת"י, מהם נדירים ביותר.

מהדורת הש"ס המורחב מופיעה בעשרים וששה כרכים מהודרים, בפורמט בינוני בגובה 31 ס"מ, המתאים ונוח במיוחד ללימוד ממושך. מהדורה זו גם מודפסת בהדפסה מאירת עינים על  נייר תוצרת חוץ, איכותי ומשובח.

לקראת חג השבועות הוחלט לצאת במבצע מיוחד. במהלכו, הש"ס עם כריכת הפאר בדמוי עור מלכותי ומשובח, יימכר במחיר של מהדורה בינונית רגילה, ואליה תצורף מתנה יקרת ערך, 'מתיבתא על מסכת אבות', המקבץ כינוס עשיר מאוצרותיהם של חכמי הדורות תחת קורת גג אחת.

המתנה המצורפת 'אבות מתיבתא', הינה יצירת הוד, המביאה תענוג צרוף בלימוד מסכת אבות, כאשר הדיוק האיכות והפאר מתמזגים במאות מעלות טובות והוספות רבות הנחוצות להבנת דברי הקדמונים כמלאכים. הכל, בפונדק אחד מפואר בהדרו, בעימוד משובב לב ומאיר עיניים שטרם נראה כמותו.

עם תחילת תקופת ההזמנות, עת התקרב חג השבועות, נרשמים מידי יום ב'מוקד ההזמנות' מאות רכישות של ש"ס 'עוז והדר', ואף בעלי החנויות מדווחים על ביקוש הגובר והולך ככל שמתקרב החג. במוקד מבקשים מהציבור להקדים את ההזמנות בכדי שיוכלו להעביר את השסי"ם מבעוד מועד לבתיהם של החתנים.

מידע נוסף

גודל וסוג

מורחב ישיבתי (33 כרכים), מורחב (26 כרכים), מורחב בינוני (26 כרכים), פנינים (20 כרכים), פנינים (5 כרכים), ותלמודו בידו כריכה קשה (20 כרכים), ובלכתך בדרך כריכה רכה (21 כרכים), שינון כריכה רכה (20 כרכים), מהדורת כיס כריכה רכה (44 כרכים)

Submit your review

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Reviews

There are no reviews yet.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

קטגוריות מוצרים

ממלא מקום

ש"ס עוז והדר [חתנים/רגיל/בינוני/פנינים/שולחני/כיס ועוד]