• הגדה של פסח – פירוש הרב זמיר כהן

  הגדה של פסח – עם פירושו “אבני נזר” של הרב זמיר כהן.

  הסברים בפשט ובסודות התורה יחד עם הרבה מוסר השכל, הלכות פסח, פירוש על שיר השירים, ופרק שכולו ממצאים אודות עמ”י במצרים והשעבוד.

 • הגדה של פסח אור החיים המבואר – עוז והדר

  הגדה של פסח אור החיים המבואר – עוז והדר. אם חז”ל דרשו את הכתוב לילה כיום יאיר על ליל הסדר, הרי שהשנה עם הופעת ‘הגדת אור החיים המבואר’ שבהוצאת  ‘עוז והדר’, הכוללת ליקוט ייחודי על ההגדה ממשנתו של האור החיים הקדוש בשילוב מדורי ביאור והרחבה, וכל ההלכות הנחוצות ללילה קדוש ונשגב זה, בוודאי אור חדש נוסף ללילה קדוש זה.

  ‘הגדת אור החיים המבואר’ הינה חוליה נוספת של יצירת הפאר ‘אור החיים המבואר’ על התורה. ההגדה, כלולה בהדרתה ומשובחת באוצרות ליקוטים, ממשנתו של רבינו הפזורה בין כל ספריו הק’. אסופה של מבחר הקטעים העוסקים בסדר ההגדה וענייני ליל הסדר, דבר דבור על אופנו. עם שלל מעלות נפלאות.

  99.00125.00
 • הגדה של פסח בגדי השרד לרבינו יעקב אביחצירא זצוק”ל

  עם התקרב חג החירות מתבשר עולם התורה בהוצאתו לאור של ‘בגדי השרד’ על הגדה של פסח לרבינו יעקב אביחצירא זצוק”ל, בהוצאה מפוארת ומבוארת ע”י ‘עוז והדר’. ספר בגדי השרד מעטר את נוסח ההגדה כשהוא מוגה ומדויק, עם פסקי הלכות ממרן ה’בן איש חי’ זי”ע, וכולל בתוכו דרוש לשבת הגדול מספר ‘דורש טוב’ לרבינו זצוק”ל.

  את חיבורו של רבינו זי”ע מעטרים שני מדורי ביאור, ייחודיים ונפלאים, הניצבים לתפארה סביב דבריו. מטרתם לפתוח שער של הבנה וידיעה בעניינים המובאים בחיבורו הק’ של רבינו, להיטיב את הבהירות בכוונתו ולהרחיב את אוצר המושגים הנדרשים על מנת ללמוד את מאמריו הנשגבים. מהם עניינים של תורת הנסתר והסוד, מהם סוגיות סבוכות בש”ס ובשו”ע, ומהם מאמרים עמוקים שלשונם נדיר או אינו מוכר. כל אלו מבוארים ומוסברים היטב במדורי הביאור.

  65.0075.00
שינוי גודל גופנים
ניגודיות

קטגוריות מוצרים