• זוהר מתוק מדבש – ספר הזוהר הקדוש השלם [גדלים שונים]

  דורג 5.00 מתוך 5
  01

  הזוהר הקדוש עם פירוש “זוהר מתוק מדבש” אשר נכתב על ידי רבי דניאל פריש זצ”ל אשר נתקבל בכל תפוצות ישראל כפירוש הטוב ביותר, הפירוש משלב פירוש פשוט בכתב מרובע לקורא ה”פשוט” ופירוש מעמיק מגדולי המקובלים בכתב רש”י על דרך הסוד והקבלה. כידוע, גדולי המקובלים אומרים שלימוד בספר הזוהר, ואפילו ללא הבנה כלל מטהר את הנפש, מתקן את האדם, מזכך את המידות וכל דקת לימוד בו נחשבת בשמיים כ1000 דקות של לימוד תורה (בן איש חי).

  608.401,146.60
 • ספר אוצרות חיים עם פירוש מתוק מדבש – לאר”י הקדוש זיע”א

  דורג 5.00 מתוך 5
  01

  ספר אוצרות חיים לרבי חיים ויטאל תלמיד הארי הקדוש עם פירוש מתוק מדבש ספר אוצרות חיים נכתב על ידי רבי חיים ויטאל. הספר יצא לאור במהדורה חדשה עם פירוש מתוק מדבש של רבי דניאל פריש. הספר עוסק בהשתלשלות העולמות והוא כעין פתיחה לחכמת הקבלה.

  הספר בעצם נותן ללומד כלים ויסודות בצורה מסודרת על יסודות חוכמת הקבלה, עם פירוש מתוק מדבש הספר נותן הבנה מעמיקה על סודות חכמת הקבלה ומניח יסודות על סדר הלימוד. הספר מכיל את ההשתלשלות העולמות הרוחניים שנבראו לפני בריאת העולם הגשמי (מא”ק ועד זו”ן).

  ב’ כרכים.

  99.00127.00
 • ספר שערי זוהר לבעל פירוש מתוק מדבש – רבי דניאל פריש זיע”א

  דורג 5.00 מתוך 5
  01

  ספר שערי זוהר מבאר את חובת העיסוק מספר הזוהר ולימוד הקבלה, בנוסף לכך הספר נותן כלים לאדם שבא  להתחיל ללמוד את חוכמת הקבלה. הספר מסביר על החלקים השונים בספר הזוהר לפי כללים והידיעות בכדי להתחיל ללמוד תורת הקבלה.  הספר מלוקט מדברי הראשונים והאחרונים לדברי המקובלים לדורותיהם והכל בצורה פשוטה וברורה להתחיל ללמוד בתורת הקבלה. ספר מומלץ מאוד.

  48.0079.00
 • שער הגלגולים עם פירוש מתוק מדבש – לאר”י הקדוש

  דורג 5.00 מתוך 5
  01

  שער הגלגולים עם פירוש מתוק מדבש – לאר”י הקדוש – שער הגלגולים הוא אחד משמונת השערים שכתב רבי חיים ויטאל זכותו תגן עלינו שנתנו לו על ידי רבנו האר”י שער הגלגולים מכיל הקדמות והסברים על אופן גלגול הנשמה וכל מה שיעבור עליה בעולם .

  שער הגלגולים מסביר על חלקי הנשמה והנפש לפי הזוהר הקדוש ולפי הדברים שנמסרו לאר”י מאת אליהו הנביא על אופן הגלגול ותיקון הנשמות של עם ישראל. בעל המתוק מדבש רבי דניאל פריש מביא ליקוטים והסברים על שער הגלגולים הרב הגאון והצדיק רבי שמעון אגסי זכותו תגן עלינו ועוד פירושים ממפרשי השער הנוספים, הפירוש  כתוב בצורה ברורה ונעימה לקורא ולומד.

  ב’ כרכים.

  99.00127.00
 • שער הכוונות עם יפה שעה לרבנו חיים ויטאל זיע”א

  דורג 5.00 מתוך 5
  01

  שער הכוונות עם פירוש  יפה שעה לרבנו חיים ויטאל זכותו תגן עלינו בהוצאת יריד הספרים,  שער הכוונות  הוא אחד מספרי הקבלה העיקריים הנלמדים היום בכל הישיבות המקובלים, הספר מרכז בתוכו  את הדרושים העוסקים בנושא הכוונות ותיקוני השכינה. בספר שער הכוונות ישנם   נושאים רבים וחלקם משמשים הלכה למעשה למרבית קהילות ישראל השונות ונלמדים מהספר דינים רבים השייכים לכל אדם ואדם  באשר הוא.

  המייחד את ההוצאה החדשה של שער הכוונות על ידי הוצאת יריד הספרים הוא אופן הדפסה המדוייק עם תיקונים מהדפסות ישנות והגייה מול כתבי היד של רבי חיים ויטאל ורבי שמואל ויטאל זכותם תגן עלינו. הספר מודפס בצורה מדוייקת ונעימה לקורא וללמוד את הכוונות לפי כל עניין ועניין, בספר ישנו את הביאור הנפלא יפה שעה על שער הכוונות. מומלץ ביותר, אחת ההוצאות הטובות ביותר של שער הכוונות מאז ומעולם .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות

קטגוריות מוצרים